NameCategoryGenderGym
Dani IsaiExperienceMaleArka
Josh JonesRxMaleCrossfit Beta
Stefan MereutaExperienceMale
Moisa ValentinExperienceMalePrivate Box
Kate QuigleyRxFemaleCrossfit Beta
Alexandru RotariIntermediateMale
Stefan ChiritescuIntermediateMale
Morteza FallahMasters 40+MaleCrossfit Timisoara
Daniel MarinoiuIntermediateMaleCross Gym Targoviste
Daniel-Marian ZanfirExperienceMale
Ewald SteinbarthMasters 40+Male
Matei ComănescuRxMale
Konya HunorIntermediateMaleHardtrainingteam
Raul RomașRxMaleHealth Studio
Ion DeliuIntermediateMaleSportify Gym
Seran ClaudiuExperienceMaleCross Gym Targoviste
Maria-Cristina NițăIntermediateFemale
Jérôme HerveauRxMale
Adrian Marius BuciuExperienceMale
Gabriela MarinoiuExperienceFemaleCross Gym Targoviste
Marco NikolayIntermediateMale
Lena NeumannRxFemale
Jeremy PostelIntermediateMale
Dragos TrifanicaIntermediateMaleMuscleUp Fitness
Stefan MateiIntermediateMale
Andrei CotfasIntermediateMale
Bogdan TudorIntermediateMale
Diana PredaIntermediateFemalePerfect Mechanism
Rodica Elena SanduIntermediateFemalePerfect Mechanism
Andrei OrmenisanRxMaleSmart Move
Pavel StrâjacRxMaleTheForge
Ramona Ilie-NovotniIntermediateFemaleCrossfit CST
Andrei MihaiIntermediateMaleLeistung Fitness
Robert RiczmanExperienceMale
Marius Ovidiu PomparauIntermediateMale
Lorand Mihaly SzaboIntermediateMaleLeistung Fitness
Radu CioflanExperienceMale
Antonia CrisanExperienceFemaleMagnum Opus
Sandor LaszloExperienceMale
Albert InczeExperienceMale
Emanuela CosteaExperienceFemale
Oana ChebacIntermediateFemale
Anasztázia AgyagásiExperienceFemaleRonin Training Academy
Ver ErvinIntermediateMalePrivate Box
Albert FarkasIntermediateMalePrivate Box
Alexandru MitruIntermediateMale
Timea Erika AlbertfiIntermediateFemaleCrossFit Fabric
Kis IlkaRxFemale
Andreea Marchiș-LupașExperienceFemaleArka
Sorin MarchișExperienceMaleArka
Vlad LazarExperienceMale
Burlui AndreiIntermediateMaleLeistung Fitness
Tudor BrujacIntermediateMale
Andreea Anca PuscauExperienceFemaleArka
Ruxandra GrosanExperienceFemaleArka
Octavian MargineanuIntermediateMaleHeroes Deva Crossfit
Claudia MarcuExperienceFemaleArka
Alexandro BudaIntermediateMaleSeton Gym
Marius CovaciuIntermediateMale
Andreea MocanuExperienceFemaleCrossFit Fabric
Nicu DanielIntermediateMaleThe Work
Madalina Ioana DavidExperienceFemaleHeroes Deva
Christian HeckerIntermediateMaleCF IN Town
Katrin GillettRxFemaleCF IN Town
Seran RaduMasters 40+MaleCross Gym Targoviste
Simona MitranIntermediateFemale
Suzi StanIntermediateFemaleGreenbox Fitness
Bogdan OpreaExperienceMaleCrossFit Fabric
Luigi MatesanIntermediateMaleCross Gym Satu Mare
Luminița MihaiExperienceFemaleGreenbox Fitness
Paul ȘumălanIntermediateMaleSmart Move
Cosmin SalageanIntermediateMale
Irina StefExperienceFemaleSmart Move
Cantemir-Ionut FurtunaRxMaleOMBC
Radu RemesIntermediateMaleThe Work
Iustinian Gabriel LupulescuIntermediateMaleThe Work
Adela NicuExperienceFemale
Achref AbidIntermediateMaleCrossfit CST
Petru Dumitru CalimanExperienceMale
Suzana StanExperienceFemaleGreenbox Fitness
Darius PopaExperienceMale
Milos StojkovicIntermediateMaleMatador
Georgeta TauleaExperienceFemale
Bogdan OagaExperienceMaleLeistung Fitness
Preda CosminExperienceMaleCrossFit Fabric
Denis DarabanschiIntermediateMale
Denis SzokeExperienceMale
Raluca AtanasiuExperienceFemaleGreenbox Fitness
Diana IacobIntermediateFemaleGreenbox Fitness
Kujović StefanIntermediateMaleMatador
Nikolina MisimovićRxFemale
Zorán VargaIntermediateMaleCrossFit Fabric
Daniela AvramIntermediateFemaleArka
Karim MaamounMasters 40+MaleArka
Florin DavidescuExperienceMaleCrossFit Fabric
Eugen CazacuIntermediateMaleLeistung Fitness
Bianca SofroniaIntermediateFemaleThe Work
Mirabela NimuExperienceFemaleCross Gym Targoviste
Nicoleta DragoescuExperienceFemalePerfect Mechanism
Téglás AttilaRxMale
Ionut StoianIntermediateMaleCrossFit Fabric
Beni TrincaIntermediateMaleNRGYM
Trînc Alexandru DacianRxMaleCrossFit750
Mocan AndreiRxMaleCrossFit750
Simona MorarIntermediateFemaleGroove Box
Ionut ChezanExperienceMaleT Gym
Aris SavulescuIntermediateMaleCrossfit CST
Károly DeákIntermediateMalePrivate Box
Bogdan Paul MarcuIntermediateMaleHealth Studio
Daniel FlontaIntermediateMaleHealth Studio
Petrović MilicaIntermediateFemale
Cristina PurcareaExperienceFemaleCrossFit Fabric
Norbert KásásIntermediateMale
Milos PetrovicIntermediateMaleMatador
Ella Cristina TimpaExperienceFemaleCrossFit Fabric
George CioaraRxMaleThe Work
Adrian HadarIntermediateMaleMuscleUp Fitness
Alexandru-Nicolae DezmeriIntermediateMale
Alexandra Georgiana BlanaExperienceFemaleGreenbox Fitness
Balazs MolnarIntermediateMaleWarrior Functional Fitness
Trandafir AndreiIntermediateMaleGreenbox Fitness
Catalin FiteroIntermediateMaleNRGYM
Crina-Gabriela PopescuExperienceFemaleSportify Gym
Pârvan LaviniaIntermediateFemaleThe Work
Zsolt MolnarRxMaleCrossFit Fabric
Eveniment organizat de Club Sportiv Mathena
( C.I.F. 48213275 ). Formatul Romanian ShowDown expus pe acest website, cat si intregul continut, sunt proprietatea Club Sportiv Mathena si nu pot fi reproduse fara permisiunea directorului evenimentului: Handrache Ionel
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram